Aanmelden




Laden…

Even geduld...
Secundair onderwijs - ICT-nascholingen
Mevrouw Greet Vanderbiesen greet.vanderbiesen@vsko.be Tel. 02 507 06 40 - Fax 02 511 33 57

Inschrijvingsgegevens
Mevrouw Hilde Decaesstecker nascholing.vvkso@vsko.be Tel. 02 507 07 66

Inhoudelijke gegevens m.b.t. de modules
Beeldverwerking De heer Ludo Wevers ludo.wevers@vsko.be
E-leren De heer Paul Decuypere paul.decuypere@vsko.be
Handel Mevrouw Annie Vanroose
Mevrouw Martine Debelder
annie.vanroose@vsko.be
martine.debelder@vsko.be
ICT-coördinatoren De heer Marc Van Acker marc.vanacker@vsko.be
Mode Mevrouw Mireille Duyck mireille.duyck@vsko.be
Nijverheid:
bouw, elektriciteit-elektronica, hout en mechanica
De heer Armand Onckelinx armand.onkelinx@vsko.be
ICT-integratie en BSO De heer Paul Diliën paul.dilien@vsko.be
Algemene vakken
- Aardrijkskunde
- Wiskunde

De heer Ludo Wevers
De heer Jozef Van Remoortere

ludo.wevers@vsko.be
jozef.vanremoortere@vsko.be
Vraaggestuurde interventie Mevrouw Greet Vanderbiesen greet.vanderbiesen@vsko.be
Vraaggestuurde nascholing Mevrouw Greet Vanderbiesen greet.vanderbiesen@vsko.be
Bent u zeker dat u

Geef aub. de datum van uitdiensttreding mee.