Aanmelden




Laden…

Even geduld...

Medewerkers Internaten

Foto Persoonlijke gegevens
profielfoto Decuyper Marleen
marleen.decuyper@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 8312N
Projectleider voor project 88120
Nascholingscoördinator voor Basisonderwijs, Secundair onderwijs, Buitengewoon onderwijs, Volwassenenonderwijs, Hoger Onderwijs, Besturen, Internaten, Pedagogische begeleiding, Centra voor leerlingenbegeleiding, Internationalisering, Niveau-overstijgend
Coördinator DNI
profielfoto Deneve Marcella
mdeneve@scarlet.be
Lesgever in project 6/12/03, 6/12/05
gelegenheidsmedewerker - 6/12/03 - Vorming ‘motiverende leerbegeleiding’ - 6/12/05 - Groeien als opvoeder-vorming voor beginnende opvoeders
profielfoto Dingenen Anja
anja.dingenen@katholiekonderwijs.vlaanderen
Projectleider voor project 6/12/02, 6/12/03, 6/12/05, 6/12/06, 6/12/01, 6/12/04
Nascholingscoördinator voor Internaten
profielfoto Engelborghs Peter
peter.engelborghs@d-na.be
Lesgever in project 6/12/04, 84126
gelegenheidsmedewerker - 6/12/04 - Seminarie voor beheerders
profielfoto Lesgever nog niet gekend .
nascholing@vsko.be
Lesgever in project 6/12/02, 8312Z, 85124, 3/12/12, 3/12/05, 3/12/11
profielfoto Raes Piet
piet.raes@ccv.be
Lesgever in project 6/12/01
gelegenheidsmedewerker - 6/12/01 - Nationale studiedag ‘Een kijk op identiteit’
profielfoto Van Humbeek Erik
erik.vanhumbeek@onbekend.be
Lesgever in project 6/12/06
gelegenheidsmedewerker - 6/12/06 - Omgaan met grensoverschrijdend gedrag op internaat
profielfoto Vanthienen Marleen
marleen.vanthienen@katholiekonderwijs.vlaanderen
Projectleider voor project 6/12/01, 6/12/02, 6/12/03, 6/12/04, 6/12/05, 6/12/06, 84126
Nascholingscoördinator voor Internaten
medewerker internaten
profielfoto Willems Jan
jan.willems@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 6/12/05, 84126
Projectleider voor project 6/12/01, 6/12/04, 84126, 6/12/02, 6/12/03, 6/12/05, 6/12/06
Nascholingscoördinator voor Internaten
projectmedewerker Internaten - 6/12/01 - Nationale studiedag ‘Een kijk op identiteit’ - 6/12/04 - Seminarie voor beheerders - 84126 - Functionerings- en evaluatiegesprekken: theorie en praktijk
Bent u zeker dat u

Geef aub. de datum van uitdiensttreding mee.