Aanmelden




Laden…

Even geduld...

Medewerkers Buitengewoon onderwijs

Foto Persoonlijke gegevens
profielfoto Aerts Ilse
ilse@autismecentraal.be
Lesgever in project 8312I, 3/12/10
profielfoto Borzée Marleen
marleen.borzee@scarlet.be
Lesgever in project 8312J, 1/12/05
freelancer basisonderwijs - 84122 - ProfS +: Evaluatie en loopbaanbegeleiding: springplank voor interne kwaliteitszorg - gelegenheidsmedewerker - 8312J - GON- en ION-begeleiders
profielfoto Casaer Karel
karelcasaer@gmail.com
Nascholingscoördinator voor Buitengewoon onderwijs
profielfoto Celie Lut
lut.celie@onbekend.be
Lesgever in project 8312J
gelegenheidsmedewerker - 8312J - GON- en ION-begeleiders
profielfoto Claes Willy
willy.claes@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 8312L
Nascholingscoördinator voor Buitengewoon onderwijs
profielfoto Claes Tom
tom.claes@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 4/12/04, 4/12/03
Projectleider voor project 4/12/03, 4/12/04
projectmedewerker BuO - 4/12/03 - Ontwikkelingsgericht werken in het BuSO met behulp van een softwarepakket geschikt voor handelingsplanning - 4/12/04 - ICT in het BuO
profielfoto Clissen Marleen
marleen.clissen@katholiekonderwijs.vlaanderen
Projectleider voor project 8312I
projectmedewerker BuO - 8312I - Autisme
profielfoto De Clercq Hilde
hilde.declercq001@onbekend.be
Lesgever in project 8312I
gelegenheidsmedewerker - 8312I - Autisme
profielfoto De Geyter Lode
lode.de.geyter@telenet.be
Lesgever in project 84120, 8312J, 8312K
Projectleider voor project 84124, 8312K
projectmedewerker BuO - 84124 - Leertraject op maat voor evaluatoren in het Buitengewoon Onderwijs - 8312K - Introductiedagen nieuwe directies
profielfoto de Graaf Thea

Lesgever in project 8312H
profielfoto De Paepe Luc
luc.depaepe@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 84124
projectmedewerker BuO - 84124 - Leertraject op maat voor evaluatoren in het Buitengewoon Onderwijs
profielfoto De Wilde Karen
karen.dewilde@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 4/12/02
Projectleider voor project 4/12/02
projectmedewerker BuO - 4/12/02 -Relationele en seksuele vorming in het buitengewoon basis- en secundair onderwijs
profielfoto Decock Veronique
veronique.decock@de-kade.be
Lesgever in project 8312J
Projectleider voor project 8312J
projectmedewerker BuO - 8312J - GON- en ION-begeleiders
profielfoto Decock Ann
ann.decock@revapulderbos.be
Lesgever in project 8312I
gelegenheidsmedewerker - 8312I - Autisme
profielfoto Decuyper Marleen
marleen.decuyper@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 8312N
Projectleider voor project 88120
Nascholingscoördinator voor Basisonderwijs, Secundair onderwijs, Buitengewoon onderwijs, Volwassenenonderwijs, Hoger Onderwijs, Besturen, Internaten, Pedagogische begeleiding, Centra voor leerlingenbegeleiding, Internationalisering, Niveau-overstijgend
Coördinator DNI
profielfoto Degrieck Steven
steven@autismecentraal.com
Lesgever in project 8312I
gelegenheidsmedewerker - 8312I - Autisme
profielfoto Evenepoel Karolien
karolien.evenepoel@katholiekonderwijs.vlaanderen
profielfoto Fondelli Thomas
thomas.fondelli@onbekend.be
Lesgever in project 8312I
gelegenheidsmedewerker - 8312I - Autisme
profielfoto Gheysen Tine
tine.gheysen@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 8312J
profielfoto Hagenaars Mieke
mieke.hagenaars@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 4/12/04, 4/12/03, 4/12/01, 85121
Projectleider voor project 85121
projectmedewerker buitengewoon onderwijs - 4/12/01 - Ontwikkelingsgericht werken in het BuBaO
profielfoto Jennes Annemie
annemie.jennes@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 8312L, 8312M
Projectleider voor project 4/12/01, 4/12/02, 4/12/03, 4/12/04, 84124, 8312F, 8312G, 8312H, 8312I, 8312J, 8312K, 8312L, 8312M, 8312Y, 85121, 85124, 85126, 8512F
Nascholingscoördinator voor Buitengewoon onderwijs
nascholingscoördinator BuO - projectmedewerker BuO - 4/12/01 - Ontwikkelingsgericht werken in het BuBaO - 4/12/02 - Relationele en seksuele vorming in het buitengewoon basis- en secundair onderwijs - 4/12/04 - ICT in het BuO
profielfoto Leonard Hilde
hilde.leonard@onbekend.be
Lesgever in project 8312J
gelegenheidsmedewerker - 8312J - GON- en ION-begeleiders
profielfoto Lesgever nog niet gekend .
nascholing@vsko.be
Lesgever in project 6/12/02, 8312Z, 85124, 3/12/12, 3/12/05, 3/12/11
profielfoto Mathyssen Freddy
freddy.mathyssen@arts.kuleuven.be
Lesgever in project 8312I
profielfoto medewerkers van Jabbla .
hans.verpoest@vsko.be
Lesgever in project 8312G
profielfoto medewerkers van Sensotec .
hans.verpoest@vsko.be
Lesgever in project 8312G
profielfoto Meulemans Wendy
wendy.meulemans@katholiekonderwijs.vlaanderen
profielfoto Mortier Kathleen
kathleen.mortier@onbekend.be
Lesgever in project 8312J
gelegenheidsmedewerker - 8312J - GON- en ION-begeleiders
profielfoto Noëz Alain
alain.noez@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 3/12/06, 85121
projectmedewerker SO - 3/12/06 - Een schooleigen leerlingenbegeleiding: op zoek naar de balans tussen eigen opvoedingsproject en wetgeving
profielfoto Paepen Bart
bart.paepen@onbekend.be
Lesgever in project 85126
profielfoto Palmans Jaak
jaak.palmans@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 8312E, 8312Y
Projectleider voor project 8312E
projectmedewerker - 8312E - Preventie-adviseur
profielfoto Pasman Marja
marja.pasman@onbekend.be
Lesgever in project 8312H
profielfoto Penne Anneleen
anneleen.penne@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 8512F
Projectleider voor project 8312H, 8512F
profielfoto Pletinck Beatrijs
beatrijs.pletinck@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 0/12/03, 8312J, 85129
Projectleider voor project 8312Z
projectmedewerker besturen/Inrichtende Machten - 0/12/03 - Bemiddeling: anders kijken naar conflicten - 8312Z - Overheidsopdrachten
profielfoto Roeyers Herbert
herbert.roeyers@ugent.be
Lesgever in project 8312I
profielfoto Serruys Marc
marc.serruys@onbekend.be
Lesgever in project 8312I
gelegenheidsmedewerker - 8312I - Autisme
profielfoto Timmerman Richard
Richard.Timmerman@vlaamswelzijnsverbond.be
Nascholingscoördinator voor Buitengewoon onderwijs
profielfoto Van den Bossche Bart
bart.vandenbossche@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 8312F
Projectleider voor project 8312F
projectmedewerker BuO - 8312F - Vormingsdagen GOK in BuO
profielfoto Van der Straeten Stefan
stefan.vanderstraeten@katholiekonderwijs.vlaanderen
Nascholingscoördinator voor Basisonderwijs, Secundair onderwijs, Buitengewoon onderwijs, Volwassenenonderwijs, Hoger Onderwijs, Pedagogische begeleiding, Niveau-overstijgend
medewerker DNI
profielfoto Van Doeselaar Nancy
nancy.vandoeselaar@katholiekonderwijs.vlaanderen
Projectleider voor project 2/12/02
projectmedewerker basisonderwijs - 2/12/02 - Professionalisering schoolleiders (ProfS)
profielfoto Van Dun Martine
martine.vandun@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 85124
projectmedewerker BuO - 85124 - ASS en rouw
profielfoto Van Eysendeyck Ria
ria.vaneysendeyk@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 4/12/03
profielfoto Van Oosten Nele
nele.vanoosten@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 8312I
profielfoto Van Schelvergem Els
els.vanschelvergem@katholiekonderwijs.vlaanderen
Projectleider voor project 85124, 85126
profielfoto Van Soom Lieve
lieve.vansoom@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 4/12/04
Projectleider voor project 4/12/03, 8312Y
projectmedewerker BuO - 4/12/03 - Ontwikkelingsgericht werken in het BuSO met behulp van een softwarepakket geschikt voor handelingsplanning - 8312Y - Privacywetgeving in relatie tot handelingsplanning
profielfoto Vanhove Greet
greet.vanhove1@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 2/12/02, 83126
Projectleider voor project 83125, 83126, 8312G
projectleider basisonderwijs - 83125 - Zorgbeleid op school vanuit het vademecum zorg 2012 - 83126 - Breed kijken vanuit handelingsgericht werken als opstap naar breed evalueren
profielfoto Vanroy Kobe
kobe@autismecentraal.be
Lesgever in project 8312I
profielfoto verbond VVKBuO
annemie.jennes@vsko.be
Lesgever in project 4/12/04, 2/12/02, 8312G
profielfoto Verpoest Hans
hans.verpoest@katholiekonderwijs.vlaanderen
Lesgever in project 8312M
Projectleider voor project 8312G, 2/12/02
projectmedewerker BuO - 8312G - Werken met dyslexiesoftware in de klas
Bent u zeker dat u

Geef aub. de datum van uitdiensttreding mee.